UC Multiprice (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Scale
gl: Escala

en: Add line
gl: Engadir ruido de liñas

en: Amount
gl: Cantidade

en: here
gl: aquí

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Space
gl: Espazo

en: Method: @payment_method
gl: Método: @payment_method

en: Currency format
gl: Formato de moeda

en: Thousands Marker
gl: Separador de Miles

en: Decimal Marker
gl: Coma decimal

en: Number of decimal places
gl: Número de decimais

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Currency format: @format
gl: Formato de moeda: @format

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
gl: Este campo almacena un número na base de datos nun formato decimal fixo.

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.

en: Display with prefix and suffix.
gl: Amosar con prefixo e sufixo.
