UC Multiprice (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Scale
gu: માપ

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
