UC Multiprice (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: Cost
is: Kostnaður

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: <none>
is: <enginn>

en: Roles
is: Hlutverk

en: Amount
is: Upphæð

en: Method: @payment_method
is: Greiðslutilhögun: @payment_method

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma
