UC Multiprice (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Roles
kk: Рөлдер
