UC Multiprice (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Space
km: ទំហំ

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទសភាគ​ថេរ ។

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
