UC Multiprice (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Comma
ku: کۆما
