UC Multiprice (7.x-2.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Default currency
ml: സ്ഥിര കറൻസി

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Scale
ml: തോത്
