UC Multiprice (7.x-2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Roles
mn: Үүргүүд
