UC Multiprice (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Roles
nn: Roller

en: here
nn: her
