UC Multiprice (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
