UC Multiprice (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Default currency
si: පෙරනිමි මුදල් වර්ගය
