UC Multiprice (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: <none>
sl: <brez>

en: Roles
sl: Vloge

en: Scale
sl: Skaliraj

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
