UC Multiprice (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Roles
sq: Rolet
