UC Multiprice (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Cost
te: ధర

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: Roles
te: పాత్రలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Thousand marker
te: వేల గుర్తు
