UC Multiprice (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Scale
ug: شكالا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
