UC Multiprice (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Space
az: Boşluq

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül
