UC Multiprice (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: here
bo: འདིར།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: Display prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་སྟོན་པ།

en: Display with prefix and suffix.
bo: སྔོན་བཏགས་དང་མཇུག་བཏགས་མཉམ་དུ་སྟོན་པ།
