UC Multiprice (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Cost
he: עלות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: <none>
he: <ללא>

en: Roles
he: תפקידים

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Amount
he: כמות

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Space
he: רווח

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת
