UC Multiprice (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Roles
jv: Parāgā

en: Scale
jv: Skala

en: here
jv: nag kéné

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: Space
jv: Spasi

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
jv: Field iki nyimpen angka ing database dadi format desimal tetep.

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan

en: Display prefix and suffix.
jv: Tampilna awalan lan akhiran.

en: Display with prefix and suffix.
jv: Tampilna karo awalan lan akhiran.
