UC Multiprice (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Cost
lt: Savikaina

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: <none>
lt: -joks-

en: Roles
lt: Rolės

en: Scale
lt: Mastelis

en: Add line
lt: Pridėti linija

en: Amount
lt: Suma

en: here
lt: čia

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Space
lt: Tarpas

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Method: @payment_method
lt: Būdas: @payment_method

en: Remove line item.
lt: Pašalinti linijos elematą

en: Add a line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Currency format
lt: Valiutos formatas

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
lt: Nors nėra tiesiogiai naudojamas formatavime, valiutos kodą naudoja kiti moduliai, kaip pirminę svetainės valiutą. Įveskite trijų simbolių <a href="!url">ISO 4217</a> valiutos kodą.

en: Current format
lt: Valiutos formatas

en: Currency Sign
lt: Valiutos ženklas

en: Thousands Marker
lt: Tukstančio žymė

en: Decimal Marker
lt: Dešimtinė žymė

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Currency format: @format
lt: Valiutos formatas: @weight

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainiu formatu.

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.
