UC Multiprice (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: <none>
lv: <neviena>

en: Roles
lv: Lomas

en: Scale
lv: Mērogot

en: Add line
lv: Pievienot rindu

en: Amount
lv: Summa

en: here
lv: šeit

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Space
lv: Atstarpe

en: Balance: @balance
lv: Bilance: @balance

en: Method: @payment_method
lv: Veids: @payment_method

en: Currency format
lv: Valūtas formāts

en: Current format
lv: Patreizējais formāts

en: Currency Sign
lv: Valūtas zīme

en: Thousands Marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Decimal Marker
lv: Decimālais atdalītājs

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs
