UC Multiprice (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Cost
mr: किंमत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Sell Price
mr: विक्री किंमत

en: here
mr: येथे
