UC Multiprice (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Cost
sk: Náklady

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Scale
sk: Škálovať

en: Add line
sk: Pridať riadok

en: Amount
sk: Množstvo

en: here
sk: tu

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Space
sk: Medzera

en: Balance: @balance
sk: Bilancia: @balance

en: (!price each)
sk: (!price za kus)

en: Currency format
sk: Formát meny

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
sk: Aj keď nie je používaná priamo vo formátovaní, kód meny je používaný inými modulmi, ako primárna mena pre vaše stránky. Tu zadajte tri znaky <a href="!url">ISO 4217</a> vášho kódu meny.

en: Current format
sk: Aktuálny formát

en: Currency Sign
sk: Znak meny

en: Thousands Marker
sk: Oddeľovač tisícov

en: Decimal Marker
sk: Oddeľovač desatinných miest

en: Number of decimal places
sk: Počet desatinných miest

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s pevnou desatinnou čiarkou.

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.
