UC Multiprice (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Roles
sr: Улоге

en: Scale
sr: Размера

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: Display prefix and suffix.
sr: Прикажи префикс и суфикс.
