Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: settings
cy: gosodiadau

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Continue with checkout to complete payment.
cy: Ymlaen i dalu
