Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: settings
da: indstillinger

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Continue with checkout to complete payment.
da: Fortsæt med checkout for at gennemføre betalingen.
