Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: settings
de: Einstellungen

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Order complete
de: Bestellung abgeschlossen

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Continue with checkout to complete payment.
de: Bestellvorgang fortsetzen, um die Zahlung abzuschließen.

en: Privacy Policy URL
de: URL der Datenschutzrichtlinie
