Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Continue with checkout to complete payment.
el: Συνεχίστε την επικύρωση της παραγγελίας για να ολοκληρώσετε και την πληρωμή.
