Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: settings
et: sätted

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Credit card
et: Krediitkaart
