Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: settings
fr: paramètres

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Credit card
fr: Carte bancaire

en: Continue with checkout to complete payment.
fr: Poursuivre la validation pour terminer le paiement.
