Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: settings
gl: opcións

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito
