Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: settings
hu: beállítások

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Continue with checkout to complete payment.
hu: A fizetés folytatása.

en: Privacy Policy URL
hu: Adatvédelmi irányelvek webcíme

en: Link to your privacy policy.
hu: Hivatkozás a webhely Adatvédelmi irányelveire.
