Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: settings
it: impostazioni

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Order review submit button text
it: Il testo sul pulsante di invio revisione ordine

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Continue with checkout to complete payment.
it: Continua l'acquisto per completare il pagamento.
