Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: settings
lt: nustatymai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Continue with checkout to complete payment.
lt: Tęskite pirkimą, kad pabaigtumėte mokėjimą.
