Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: settings
pt: configurações

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Continue with checkout to complete payment.
pt: Continuar para o caixa e completar o pagamento.
