Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: settings
ru: настройки

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Continue with checkout to complete payment.
ru: Продолжайте оформление заказа для завершения оплаты.
