Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: settings
sk: nastavenia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Continue with checkout to complete payment.
sk: Pokračujte v pokladni pre ukončenie platby.

en: Privacy Policy URL
sk: URL adresa zásad ochrany osobných údajov
