Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: settings
tr: ayarlar

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Continue with checkout to complete payment.
tr: Ödemeyi tamamlamak için 'satın al' ile devam ediniz.
