Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: settings
vi: các thiết lập

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành

en: Credit card
vi: Thẻ tín dụng
