Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: settings
cs: nastavení

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Continue with checkout to complete payment.
cs: K dokončení platby pokračujte na pokladnu.
