Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: settings
es: configuración

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Order review submit button text
es: Texto del bot&oacute;n de confirmaci&oacute;n de compra

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Order complete
es: Pedido completo

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Continue with checkout to complete payment.
es: Completar el pago de la compra.
