Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: settings
fi: asetukset

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Continue with checkout to complete payment.
fi: Jatka kassalle maksun suorittamiseksi.
