Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: settings
he: הגדרות

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Continue with checkout to complete payment.
he: המשך/י לתשלום כדי להשלים את הקניה.
