Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: settings
lv: iestatījumi

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Continue with checkout to complete payment.
lv: Lai apstiprinātu pirkumu, dodieties uz pasūtījuma apskati.
