Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: settings
nl: instellingen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Continue with checkout to complete payment.
nl: Ga verder met afrekenen om de betaling af te ronden.
