Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: settings
pl: ustawienia

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Continue with checkout to complete payment.
pl: Kontynuuj zamówinie w celu wykonania płatności.
