Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: settings
ro: setări

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit
