Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: settings
sv: inställningar

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Continue with checkout to complete payment.
sv: Gå vidare med beställningen för att slutföra betalningen.
