Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: settings
ca: paràmetres

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Continue with checkout to complete payment.
ca: Continueu amb el procés de compra per a completar el pagament.
