Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: settings
is: stillingar

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Continue with checkout to complete payment.
is: Halda áfram til að framkvæma greiðslu.
